شبکه های کامپیوتری

شبکه های کامپیوتری

باید  گفت اصلی ترین شاخه ی خدمات مانتک شبکه است. کارشناسان ما با بهره گیری از علم روز دنیا همواره آماده ی خدمت رسانی به مخاطبان این حوزه می باشد. برای داشتن یک شبکه ی استاندارد طراحی درست و استفاده از تجهیزات مناسب در مراحل ابتدایی و زمان شکل گیری زیرساخت های شبکه بسیار اهمیت دارد. این مهم باعث می شود تا از بروز مشکلات پیچیده و پایین بودن سطح کیفیت منابع شبکه جلوگیری گردد. عمدتا بخش زیرساخت به طور جدی دیده نمی شود و یا از افراد و شرکت هایی که دانشی در این زمینه ندارند استفاده می شود. منظور از راه اندازی سرور ارائه سرویس های تحت شبکه جهت دسترسی آسان و متمرکز به منابع شبکه می باشد . همینطور اموری مانند کنترل کاربران در استفاده از منابع شبکه مانند اینترنت ، فایل ها و فولدر های مورد نیازو نرم افزارهای تحت شبکه و غیره به درستی صورت پذیرد.

مشاوره

این واحد با توجه به بررسیساختار و عملکرد هر سازمان مشاوره های لازم جهت راه اندازی شبکه های کامپیوتری را انجام میدهد . با توجه به پراکندگی فیزیکی دفاتر یا متمرکز بودن آنها راهکارهای ممکن را  ارائه میدهد، سعی بر آن دارد تا بهترین روش جهت  کاهش  هزینه ها ، زمان و بالا بردن راندمان مطرح  نماید راه اندازی زیرساخت یا پسیو شبکه البته نوع تجهیزات و نحوه اجرا در این بخش بسیار مهم بوده و عمدتا مورد توجه قرار نمی گیرد . در صورت عدم توجه لازم باعث ایجاد مشکلاتی بسیار جدی در آینده برای مجموعه مورد نظر خواهد شد. تحمیل هزینه های بسیار زیادی که برای استفاده کنندگان خدمات شبکه ایجاد خواهد کرد به مراتب بیشتر از هزینه ای خواهد بود که در ابتدا برای استانداردهای اجرایی باید بشود.

خدمات پسیو شبکه

راه اندازی شبکه کابلی

گروه فناوری مانتک با کادر مجرب و متخصص خود در زمینه خدمات پسیو شبکه آماده ارائه خدمات زیر می باشد.

نصب و اجرای انواع ترانکینگ و داکت ، کابل کشی شبکه، تلفن، برق و UPS ، راه اندازی و اجرای شبکه های بیسیم Wireless و Point to Point ، اجرای شبکه ساختار یافته، آرایش انواع رک دیواری و ایستاده،نصب انواع پچ پنل،ارائه نقشه از بستر کابلی و بی سیم شبکه